Informujemy, że od dnia 27 czerwca 2026 r. na obsługiwanych przez nas liniach komunikacyjnych zostaną uruchomione nowe przystanki autobusowe:
1) Utrata/Bazar – obsługiwany przez linie nr 2 i 14
2) Utrata/Sejneńska – obsługiwany przez linie nr 3 i 17
Decyzja o wprowadzeniu nowych przystanków jest odpowiedzią na zgłaszane przez pasażerów potrzeby oraz sugestie dotyczące poprawy dostępności komunikacji miejskiej. Wprowadzane zmiany mają na celu ułatwienie codziennych podróży i zwiększenie komfortu korzystania z transportu publicznego.
Dziękujemy za wszystkie przekazywane wiadomości, uwagi i propozycje. Każda z nich jest dla nas cennym źródłem informacji i jest brana pod uwagę podczas planowania kolejnych zmian w organizacji komunikacji.